• +38(097)0018700
 • vikna.mix@gmail.com
 • Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: 10:00 - 12:00

Про нас

 • Home
 • /
 • Про нас

Компанія ViknaMix − перевірений виробник віконних і дверних металопластикових конструкцій (всього нами встановлено 8584 систем).


З моменту початку роботи на ринку в 2010 році нам вдалося завоювати репутацію надійного партнера для приватних і корпоративних замовників Львова та Львівської області з різними запитами та фінансовими можливостями. Наші клієнти можуть розраховувати на висококласний і оперативний сервіс і уважність до їхніх вимог щодо конструктивних та дизайнерських рішень.

Основні принципи діяльності нашої фірми:

 1. Персональний підхід − кожен проект для нас особливий, і це проявляється в усьому, починаючи від опрацювання технічних моментів, закінчуючи допомогою з вибором дизайнерських елементів.
 2. Гарантована якість та постійна модернізація − ми використовуємо інноваційне обладнання та матеріали від перевірених постачальників, щоб створювати довговічну і багатофункціональну продукцію.
 3. Дотримання термінів − якщо ми домовляємося про те, що вікна, балкони або двері будуть встановлені до якоїсь дати, можете бути впевненими в тому, що робота буде виконана вчасно.
 4. Офіційне співробітництво − з кожним клієнтом укладається угода, в якої прописані взаємні права і зобов’язання.
 5. Демократична вартість − ми практикуємо індивідуальне ціноутворення, підбираючи прийнятні варіанти, яки б вписувалися в бюджет замовника.
 6. Комплексне обслуговування − ми здійснюємо повний спектр послуг, а саме: робимо заміри, розраховуємо вартість роботи, виробляємо і встановлюємо двері, вікна, жалюзі і балконні системи.
 7. Кваліфікований персонал − у нас працюють майстри своєї справи, готові втілити в життя будь-які побажання замовників, дати професійну консультацію і виконати установку.

Відгуки Клієнтів

ДЗВІНОК
+
Чекаю дзвінка!