• +38(097)0018700
  • vikna.mix@gmail.com
  • Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: 10:00 - 12:00

Послуги

  • Home
  • /
  • Послуги

Монтажні роботи по встановленню:

Доручивши монтаж професіоналам, ви заощадите час, зусилля і гроші. Наші фахівці займаються монтажем більш восьми років, тому точно знають, на які нюанси звертати увагу і в якій послідовності діяти.

Детальніше

Встановлення балконів, лоджій, перегородок: роботи по розширенню, зварювальні роботи, обшивка.

Багато людей вирішують використовувати балкон або лоджію як місце відпочинку або додаткове житловий простір і для забезпечення максимального комфорту вирішують засклити приміщення і встановити нові системи. Довірившись нашим фахівцям, ви витратите на оновлення балконного інтер’єру помірну суму грошей, а результат буде чудовим.

Детальніше

Ремонт та заміна фурнітури в металопластикових вікнах, дверях та захисних ролетах.

В процесі експлуатації дверних і віконних систем, а також захисних ролет, нерідко виникає необхідність відремонтувати або замінити ті чи інші фурнітурні елементи. Ми допоможемо.

Детальніше

Заміна склопакетів в металопластикових конструкціях.

Від характеристик склопакета безпосередньо залежать тепло- і звукоізоляційні властивості віконної системи. Телефонуйте нам, щоб вибрати відповідний склопакет і зручний час для заміни.

Детальніше

Встановлення віконних провітрювачів.

Установка віконного провітрювача − відмінна можливість забезпечити постійний приплив свіжого повітря, видалити неприємні запахи і зменшити концентрацію вуглекислого газу.

Детальніше

Кредитування від провідних банків України. Компенсації до 35%.

До послуг наших клієнтів широкий асортимент продукції з компенсацією частини витрачених коштів в розмірі до 35 відсотків. Якщо ви зацікавлені в утепленні власного житла, ми допоможемо повернути більше третини коштів, взятих у кредит.

Детальніше
ДЗВІНОК
+
Чекаю дзвінка!