• +38(097)0018700
  • vikna.mix@gmail.com
  • Пн-Пт: 10:00 - 18:30 | Сб: 10:00 - 13:00

Важлива інформація для покупця

Договір

Всі умови співпраці детально прописують у договорі, один екземпляр якого залишається на руках у клієнта. Зміст документа включає терміни і вартість виконання робіт, опис послуг, що надаються, прав і обов'язків сторін, дату укладення угоди, реквізити і т.д. Ми орієнтовані на довгострокове партнерство, тому дотримуємося всіх домовленостей з замовниками.

Доставка

Ми працюємо на території Львова та Львівської області, надаючи послуги приватним особам і корпоративним замовникам. Терміни та вартість доставки ви можете дізнатися, зв'язавшись з нашими менеджерами в телефонному режимі. Транспортування здійснюється без затримок в спеціально обладнаному автотранспорті.

Оплата

Наші ціни відрізняються доступністю, а точна сума залежить від ряду факторів: складність роботи і вимоги до продукції, обсяг замовлення і терміновість його виконання, надання додаткових послуг. Після укладення договору вам необхідно оплатити аванс (готівкою або безготівковим способом), друга частина суми виплачується після надання послуг.

Виїзд замірника

Ми цінуємо ваш і свій час, тому підбираємо зручний для вас час для виконання замірів. Наш фахівець приїжджає з необхідними пристроями і фіксує параметри, на підставі яких будуть виготовлені віконні або дверні конструкції.

Ми працюємо

для вас!

для вашого затишку

для вашого гарного настрою

ДЗВІНОК
+
Чекаю дзвінка!